Jak wygrać z seksoholizmem?

O sposobie na wygranie z uzależnieniem, seksoholizmem oraz wszystkimi nałogami świata!

Menu Close

Co to jest Seksoholizm? Poznaj anlize grupy ZWW na przykładzie Mizuro.

Zanim odpowiem czym jest seksoholizm (według byłego seksoholika) pozwól, że zdradzę Ci pewną historie, która może otworzyć Ci oczy. W afrykańskiej krainie Tikati mieszkała pewna rodzina – Słonica Elizabel z Tygrysem Mizuro. Słonica Elizabel kochała swojego tygrysa, Mizuro wielbił swoją słonicę. Jednakże nie potrafił robić tego stale. Około 50% swojego czasu, gdy pozostawał sam.

Mizuro się zmieniał na 1 rzut oka wyglądał jak Casanova, który pragnie uwieść wszystkie zwięrzęta świata, na 2 rzut oka wyglądał jak zagubiony tygrys, który nie radzi sobie z swoim życiem i gdy czuje się samotnie, nudzi się, jest zestresowany, boi się albo chce siebie nagrodzić – oddaje się w bezgraniczne seksualne aktywności. Goni antylopy i namawia je na przyjemności, mówiąc „Nigdy nie było Ci tak dobrze, jak będzie Ci ze mną”. W chwilach większej desperacji atakuje antylopy potęgując tym samym doznania płynące z godowych ruchów.

Obecnie Mizuro zagubił się do tego stopnia, że oddaje się w erotyczne aktywności z kim popadnie. Akceptując wszystko co może tylko dać mu poczucie seksualnego napięcia. Małpy śmieją się, że widziano go ostatnio z 1239 letią żłówicą Sami.