Jesteś tutaj bo Ty jesteś uzależniony! Jestem tego pewny na 100%. Możliwe, że myślisz. „Ja? Chyba Cię pojebał…” Sprawdź sam.
Większość uzależnia się wieku od 4 roku życia. Są osoby, które z czasem nie potrafią żyć bez tego. Gdy nagle ginie Twoja możliwość czerpania z uzależnienia. Tak jakby dla alkoholika nagle znikneło 100% alkoholu na świecie! Nie ma. Szok. Strach. Jak żyć bez tego? Jak żyć bez jedzenia? Da się. Jak żyć bez … ? Nie potrafisz. Czujesz silniejsze cierpienie niż ból fizyczny. Przestajesz jeść, przestajesz żyć. Dlatego szukasz substytutu w narkotykach, seksie, hazardzie, jedzeniu… Dlatego tak ważna jest „…” rodziców, przyjaciół, znajomych.

Od wieków, od początku – pisane są historie. Zginął w imię …. Zabił w imię … Popełnił samobójstwo bo… Oddał wszystko. Zrobiła ile mogła. … – najmocniejsze uzależnienie na świecie! Co by było gdyby … nie uzależniała? Czy ludzie potrafiliby żyć? Każdy sam. Każdy tylko dla siebie? Na początku każde uzależnieine wydaje się być korzystne. Bo mogę się wyluzować, bo daje mi uśmiech, bo daje mi spokój, bo czuje, że żyje. To uzależnienie sprawia, że zaczynasz tańczyć i śpiewać. Nagle myślisz już tylko w 1 kierunku. Pragniesz podgrzewać ognisko ile tylko możesz. Czasem gdy żar się wypala to wolisz poszukać w innym domu. Bo ten żar jest warty 99999999$ a nawet więcej 9999999999999$

Najwięcej piosenek na świecie, najwięcej historii wiąże się … Co to jest? Pewnie już wiesz. Wiem, że Ty wiesz.