Miłość Kurwa!!!
Miłość Ratunku.
Miłość Ahh to Ty.

Dlaczego nie leczysz się z miłości? Może właśnie to robisz. Ty wiesz. Ja nie wiem. Gdy kogoś kochasz silniej niż własne życie.  Zrobisz wszystko aby przeżyć tą miłość jeszcze raz. Jeszcze raz zasmakować tego cudu świata. Jak pachnie Twój zapach miłości? Jak smakuje Twoja miłość? Co zrobisz dla swojej miłości? Co jest najważniejsze w Twoim życiu?

  • Praca? Po co? Chcesz być najlepszym drwalem? Mieć najwięcej złota? Po co?
  • Marzenia? Pragniesz zobaczyć cały świat? A nie chcesz otworzyć oczy na Twój własny świat? Po co?
  • Ciągły rozwój? Trenujesz co dzień, czytasz 34 książki w 35 dni? Pragniesz być najmądrzejszym człowiekiem na świecie? Po co?
  • 10 000 tysięcy partnerek seksualnych? 10 000 tysięcy pustych butelek po wódce, którą wlałeś w siebie? 10 000 tysięcy złożonych zakładów? 10 000 tysięcy sukienek i butów? 10 000 tysięcy dopalaczy, amfetaminy? Po co?
  • Dzieci, ciepły dom, wspaniały partner – Bardzo dobrze!

Co gdy dziecko nigdy nie rozmawiało z rodzicami? Co gdy dziecko nigdy nie poczuło miłości? Co gdy dziecko nie widziała jak to jest kochać. Jakieś 100% uzależnionych. Uzależnionych na narkotyki, alkohol, hazard, seks, adrenalię, gry, zakupy – bawi się w uzależnienie, bo to ich substytut MIŁOŚCI. 

„– A jeśli pewnego dnia będę musiał odejść? – spytał Krzyś, ściskając Misiową łapkę. – Co wtedy?
– Nic wielkiego. – zapewnił go Puchatek. – Posiedzę tu sobie i na Ciebie poczekam. Kiedy się kogoś kocha, to ten drugi ktoś nigdy nie znika”.  Kubuś Puchatek

Każda chwila bez miłości jest chwilą straconą” – Tasso

„Wolę jedno życie z Tobą, niż samotność przez wszystkie ery tego świata” J.R.R Tolkien „Władca Pierścieni”

Miłość, która jest go­towa na­wet od­dać życie, nie zginie. Jan Paweł II (Karol Wojtyła)

„Miłość jest silniejsza od wszystkiego, nawet od śmierci. Jandy Nelson