Jak wygrać z seksoholizmem?

O sposobie na wygranie z uzależnieniem, seksoholizmem oraz wszystkimi nałogami świata!

Menu Close

Jak wygrać z uzależnieniem? Poznaj historie Rossy, Tomika i …

Może jesteś w miejscu gdzie nie wiesz co robić. Pragniesz poznać magiczne lekarstwo na wygranie z uzależnieniem. Magiczne lekarstwo nie istnieje. Pozwól, że opowiem Ci historie.

W lesie Akunika mieszkało ponad 1890 różnych gatunków zwierząt. Zamieszkiwała również ten obszar sowa Magila, słynąca z swojej mądrości. Co dzień przyjmowała u siebie zwierzęta z życiowymi problemami. Wszyscy mieszkańcy Akuniki zdawali sobie sprawę, że Magila potrafiła rozwiązać każdy problem. Jej 100% skuteczność pozwalała im tak myśleć. Jednak pewnego dnia, do Magili przyszła wiewiórka Rossy z swoim mężem Tomikiem, królikiem, który zarabiał na życie śpiewając pieśni. Magila wysłuchawszy prośby ratunku małżeństwa Rossy, zrobiła coś czego nigdy wcześniej nie robiła. Zamkneła swój gabinet psychologiczny do czasu znalezienia rozwiązania. Zaprzestała swoje wszystkie życiowe projekty. Całkowicie skupiła się na  odkryciu idealnej rady. Problem  królika Tomika był czymś nowym dla Magili. Tomik wytłumaczył jej, że wpada w trans pokus, którego nie może opanować. Czym bardziej się stara w tym gorszy sposób zdradza kochaną Rossy. Po swoich zapędach chorego ruchacza odczuwa przytłaczające poczucie winy, które stara się zniwielować oddając się w erotyczne aktywności.

Magila udała się do swojego ojca – Raryto, który zamieszkiwał las Golia. Las ten mieścił się 2300 kilometrów od Akuniki. Raryto siedząc na swoim fotelu z którego, przez swój paraliż nóg nie mógł wstawać wysłuchał z pełną uwagę prośby Magili. Bez chwili zastanowienia rzekł: „Rossy zakochała się w seksoholiku. Jeśli uważasz, że zasługują na moją pomoc to uleczę go. Przekaż Tomikowi, że tylko jemu mogę zdradzić sekret na wygranie z tym transem, który zapanował nad jego życiem.” Magila zawsze słuchała ojca dlatego nie zadawała więcej pytań. Wróciła do Akuniki. Rossy widząc oznaki obecności Magili w swoim domu ucieszyła się spontanicznie. Czuła, że Magila uratuje jej życie i życie Tomika. Odwiedziła ją.

Jednak usłyszawszy o wędrówce Tomika do odległej Goli, przestraszyła się i straciła nadzieje. Przez 38 dni starała się żyć jak kiedyś, lecząc Tomika swoimi sposobami, które tylko pogarszały sytuacje. Po 38 dniach Rossy zapukała do drzwi Magili. Pozbawionym nadzieji głosem powiedziała „Tomik jest już gotowy na podróż”.