Jak wygrać z seksoholizmem?

O sposobie na wygranie z uzależnieniem, seksoholizmem oraz wszystkimi nałogami świata!

Menu Close

Jak wygrać z uzależnieniem? Poznaj historie Rossy, Tomika i …

Tomik wyruszył z entuzjamem. Jednak po przebyciu 12 km, odczuł zmęczenie i zaczął fantazjować o narządach płciowych swoich fanek. Po 2 dniach postoju, wyruszył dalej. Szedł z większym impetem. Przy 120 kilometrze trafił na przeszkodę, zaczął się stresować i ponownie oddał się chorobie. Po 7 dniach ocknął się i z wielką złością na siebie zaczął biec w kierunku celu. Jednak podczas jednego z odpoczynków przy 890 km trasy poznał Pokusi, atrakcyjną kotke, która wywołała w nim trans. Po wszystkim, uciekł przerażony w strone Goli. W połowie drogi zaczeły go gonić wygłodniałe wilki jednak jego chęć dotarcia do Raryto, była na tyle silna, że uciekł im po 4 godzinej gonitwie. Przy tablicy las Goli 400 km. Tomik poznał Esmerę słynnącą z urody wiewiórkę. Tomik od zawsze miał słabość do wiewiórek. Zapomniał o Rossy i zaczął uwodzić Esmerę. Gdy pocałował ją w policzek – nagle usłyszał niewyobrażalnie potężny krzyk, który wydał mu się znajomy. Bardzo znajomy.

Rossy nie wytrzymała i wyszła z ukrycia. „To koniec, krzykneła i zaczeła biec w stronę odległego domu.” Tomik bez chwili zastanowienia zaczął biec w jej stronę. Jednak Rossy była najszybszą mu znaną wiewiórką, biegł za nią przez 900 kilometrów. Nagle zatrzymał się – w tej chwili zrozumiał, że przeprosiny jej nie mają sensu. Pomyślał „przepraszałem ją 1000 razy. Teraz czuje, że mi już nie wybaczy. Tylko jeśli zobaczy i poczuje, że wyzdrowiałem – da mi 1001 szanse.”Tomik zawrócił i udał się do Raryto. Na swojej drodze napotkał niezliczone pokusy i przeszkody. Ale patrzył przed siebie, odczuwał obrzydzenie na samą myśl o swoim postępowaniu, na samą myśl o erotycznych ruchach. Dotarł do Raryto. Czuł niewyobrażlną satysfakcje, udało mu się niemożliwe. Czuł, że panuje nad swoim życiem.

Gdy Tomik zapukał do drzwi Raryto. Oczekiwał, że za chwilę dostanie lekarstwo i wyzdrowieje. Raryto rzekł „Otwarte”. Tomik z dumą wszedł do mistrza mądrości. Z spokojem w głosie ojciec Magili zaproponował herbatę Tomikowi. Mówiąc: „to jest herbata, którą odkryli moi potężnie mądrzy przodkowie – wypijesz ją jednym łykiem i wyzdrowiejesz!” Tomik był podekscytowany. Wziął herbatę i zaczął ją bez zastanowienia pić. Jednak herbata była niewyobrażalnie gorąca. Tomik nie wytrzymał i wypluł ją na podłogę domu Raryto. Nastała cisza. Tomik zaczął płakać, „jego lekarstwo nie zadziała” – powiedział. Najmądrzejsza żyjąca sowa Raryto powiedziała – „w życiu dostajesz niezliczone szanse od losu, jeśli prawdziwie pragniesz wyzdrowieć wypij herbatę.” Tomik zwątpił, odpowiedział – nie dam rady… . . . Spale sobie język i nie będę mógł już śpiewać. Raryto, odpowiedział „Masz racje”.

Nagle Tomik chwycił za dzban wrzącej herbaty, przelał do swojej filiżanki, zamknął oczy i wypił ją. Po czym bez pożegnania z bolesnym krzykiem wybiegł w stronę swojego dawnego życia z świadomością pełnego uzdrowienia. Udało się. Rossy mu wybaczyła, dzisiaj to oni są symbolem pięknej i szczerej miłości. Mają liczne wnuki, którym opowiadają swoje życiowe historie.

Po 24 lata do domu Tomika i Rossy zapukała Magila, przybyła zaciekawiona rozwiązaniem, dzięki któremu Tomik wyzdrowiał. Wysłuchawszy sekretu lekarstwa Raryto zaczeła się śmiać. Tylko ona wiedziała, że herbata nie była odkryciem przodków. Jednak w głębi duszy czuła, że to przebycie niewyobrażalnie ciężkiej podróży było . . .

A Ty na jakie poświęcenia jesteś gotów? Czy jesteś gotów na porzucenie wszystkiego w imię pokonania uzależnienia? Czy jesteś gotowa na miłość Rossy, która widziała chorobe męża, nie mogąc uwierzyć w jego złe zamiary. Twoja podróż może zacząć się za 3 sekundy. 1…………….2………………3……………….

Bonzaj,
Ps, wierzę, że po odbyciu Twojej podróży będziesz opowiadać historie swojej choroby – z dumą jej pokonania.