Jak wygrać z seksoholizmem?

O sposobie na wygranie z uzależnieniem, seksoholizmem oraz wszystkimi nałogami świata!

Menu Close

Masz 3 wybory.

Znajdujesz się na wspaniałej pozycji. Pomyśl, gdybyś był chory na nieuleczalnego wirusa, który zabije Cię za 23 godziny. Wybór byłby ograniczony. Ty masz 3. Możesz się poddać, walczyć lub zwyciężyć z Twoim wyzwaniem. Oddychaj spokojnie. Będzie tak jak chcesz. Jesteś odpowiedzialny. Jeśli nie, nie czytaj dalej.

Chcesz aby nazywali Cię przegranym? uległ nałogowi? Postawisz rodzinę, szacunek, pieniądze aby poczuć 30 sekundowe dawki endorfiny. 30 sekund kontra 30 lat życia? Co wybierasz?

Opowiem Ci historię. Marek od 6 roku życia objawiał skłonności do erotomani. W czasach szkolnych spędzał godzinę dziennie oddając się masturbacji. Pewnego dnia został przyłapany. Znasz to uczucie? Dlatego też zaczął ukrywać się w lepszy sposób, pomógł mu w tym komputer. W wieku 14 lat podrywał na skradzione zdjęcia starsze dojrzałe kobiety. Wszystko po to aby przeżyć niesamowite doznania płynące z odważnych fantazji. Gdy kończył lat 21 miał już 21 partnerek seksualnych. Był z tego dumny, sam rozumiesz. Koledzy widzieli w nim legendę.

Poznał Elizę, zakochał się. Miesiąc po zaręczynach został przyłapany. Ona dowiedziała się o wszystkim. Poczuła się wtedy jak nic nie warty okruch papieru. Marek zaczął ją kłamać, czując utracony grunt iluzji pod swoimi nogami. Zdradził nie tylko Elizę ale swoje szczęście, swoje zdrowie, swoje życie. Pierwszy raz zawiódł Elizę, później Magdę, Annę, Karolinę, Paulinę…

Po Paulinie nie miał już siły. Obiecał sobie, że wygra z nałogiem. Dzisiaj mijają 2 lata szczęśliwego związku Marka z Eweliną. Udało mu się. To było łatwiejsze niż myślisz.

Marek to jeden z kilku moich „pacjentów”, którzy dowiedli, że proste odkrywcze wskazówki mogą sprawić, że Twoje uzależnienie będzie jedynie złym wspomnieniem. Aby jak najwięcej osób z podobną historią mogły zmienić swoje życie. Stworzyłem „Kodeks Mnicha”.

Bonzaj,